GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ljuslykta 16832037

nr 1683 2037

Ljuslykta

Lisa Larson (f. 1931), Sverige. Lusthuset Nyckelviken. Signerad, daterad 1986, "Ex. Nr313". Höjd: 18 cm ca

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 24 februari 2025
kl 20:34:39

  • Tema
  • 24 feb

Lisa Larson

På Tema Lisa Larson hittar du föremål av Lisa Larson.

Läs mer om Lisa Larson